Nieuws

Delen we graag met jou

HKU-project klas B2

Terug naar overzicht

Ieder jaar komen tweedejaars studenten van de opleiding Docent Theater van de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (HKU) vier dagen met onze leerlingen van de basis/kader/tl-klassen leerjaar 2 werken.

Van 12 tot 15 uur werken de studenten met kleine groepjes leerlingen aan een theaterstuk dat de leerlingen op donderdagavond aan hun ouders gaan presenteren. Voor de studenten de eerste kennismaking met het voortgezet onderwijs en voor de leerlingen vaak de eerste keer op het podium. Een mooie samenwerking tussen het Oosterlicht College en de HKU, een project dat inmiddels al bijna 15 jaar als standaard in het curriculum is opgenomen. We zijn ieder jaar weer trots dat onze leerlingen deze ervaring meekrijgen. Ze leren op een andere manier naar de wereld te kijken en ze leren zichzelf op een andere manier kennen. Een zoektocht en ontdekkingsreis naar nieuwe inzichten en vormen van expressie.

Meer informatie: mw. J. (Jo-Anneke) van der Molen, cultuurcoördinator


dsc03502.jpg
Terug naar overzicht