Nieuws

Delen we graag met jou

Oosterlicht op NK Debatteren

Terug naar overzicht

Zaterdag 17-11 zijn we met het OC-debatteam naar het NK debatteren geweest in Gorinchem. Ons team bestond uit: Emma, Bram en Annemijn (reserve) uit 6 vwo en Stijn en Tycho uit 4 vwo. Het eerste debat verloren we helaas. We waren nog niet helemaal op elkaar ingespeeld en de zenuwen deden ook nog wat mee. Wel kregen we goede jury-feedback om mee verder te kunnen.

Het tweede debat hadden we moeten winnen en we waren dan ook onthutst van het jury-oordeel dat in onze ogen niet terecht was.

Het derde debat, het improvisatiedebat, hebben we overtuigend gewonnen. “Politici die negatief in de media komen vanwege hun privéleven, moeten per direct aftreden” was de stelling waar we tegen waren. Er zat een mooie opbouw in de argumenten en we kwamen overtuigend over. Ook hebben we de social media-prijs gewonnen met een foto van ons team samen met het andere team.

De dag was lang, maar zeer leerzaam. We hebben er veel energie van gekregen en denken nu: op naar het Lagerhuis!

Info: mw. S. (Saskia) van Bruchem

nk-debatteren-vwo-saskia-van-bruchem.jpg
Terug naar overzicht