Nieuws

Delen we graag met jou

Schoolgids 2022-2023 is uit!

Terug naar overzicht

De schoolgids 2022-2023 is uit! Een gids bomvol informatie over ons uitgebreide onderwijsaanbod, de manier waarop onze school in de praktijk werkt en natuurlijk nog veel meer. Deze gids is gemaakt als naslagwerk voor ouders, leerlingen, medewerkers en de Onderwijsinspectie.

Schoolgids 2022-2023 Oosterlicht College Nieuwegein

De doorstroompercentages zijn op het moment van verschijnen van de gids, nog niet allemaal bekend. Deze worden in augustus aan de gids toegevoegd. Ook kunnen de examenresultaten nog iets hoger uitvallen door het 3de tijdvak; deze resultaten verwerken wij in augustus in de gids. 

Bij deze schoolgids hoort een overzicht van onze medewerkers en een organigram van onze schoolorganisatie. Deze info kunt u hieronder downloaden. 

Veel leesplezier! 

Overzicht medewerkers OCN

Organigram schoolorganisatie OCN 2022-2023

 

0004-mgl0716.jpg
Terug naar overzicht