Contact

Oosterlicht College Nieuwegein

Oosterlicht College Nieuwegein

Dieselbaan 10
3439 MV Nieuwegein

Postbus 1100
3430 BC Nieuwegein

Tel: 030 600 48 00
(bereikbaar tussen 07.30 en 16.30 uur)

E-mail: post@oosterlicht.nl

Voor contact met de vakleraren verwijzen wij u naar de mentor van uw kind. 

Verhuur: informatie bij mw. C. Jansen van 't Land of mw. G. Brand via 030 - 600 48 00 

Stel een vraag



Rector

Mw. J. van den Broek
Tel. 030 – 600 48 05 
E-mail: j.vandenbroek@oosterlicht.nl
E-mail: directiesecretaresse mw. P. Lems: p.lems@oosterlicht.nl

SECTOR VMBO

Sectoradministratie/sectorpost vmbo
Tel: 030-600 48 30
E-mail: vmbo@oosterlicht.nl

Coordinator leerlingzaken leerjaar 1 vmbo basis/kader
Mw. S. van der Grift
T 030 - 600 48 00
E-mail: s.vandergrift@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken leerjaar 2 vmbo basis/kader
Mw. R. Wiederholdt
T 030 – 600 48 25
E-mail: r.wiederholdt@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken lwoo leerjaar 1 en 2
Mw. M. van Dongen
Tel: 085 – 78 22 567
E-mail:m.vandongen@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken leerjaar tl 1
Mw. S.E.M. van Esch
Tel: 030 – 600 48 00
E-mail: s.vanesch@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken leerjaar tl 2 
Mw. J. Neefjes
Tel: 030 – 600 48 00
E-mail: j.neefjes@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken leerjaar 3 en 4 Economie & Ondernemen (E&O)
Mw. L.M. Huser
Tel: 030 - 600 48 97
E-mail: l.huser@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken leerjaar 3 en 4 Dienstverlening & Producten (D&P)
Dhr. G.M. Tremus
Tel: 085 – 78 22 578
E-mail: g.tremus@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken tl 3 en 4
Dhr. S. Brouwer
Tel: 085 - 78 22 423
E-mail: s.brouwer@oosterlicht.nl

Afdelingsleider leerjaar tl/havo 1 en 2 en tl 3 en 4
Mw. H. van Nimwegen
Tel: 030-600 48 17
E-mail: h.vannimwegen@oosterlicht.nl

Afdelingsleider lwoo en basis/kader 1 tm 4
Mw. K. van Kolfschoten
Tel: 030-600 48 34
E-mail: k.vankolfschoten@oosterlicht.nl


SECTOR HAVO/VWO

Eerste fase (onderbouw klas 1, 2 en 3)
Sectoradministratie/sectorpost havo/vwo
Tel: 030-600 48 20
E-mail: eerstefase@oosterlicht.nl

Tweede fase (bovenbouw klas 4, 5 en 6)
Sectoradministratie/sectorpost havo/vwo
Tel: 030-600 48 40
E-mail: tweedefase@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken havo/vwo 1 en 2
Mw. C.J.D. Hes
Tel: 085 - 78 22 458
E-mail: c.hes@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken Oosterlicht Academie 1 en 2 en Brugjaar Jan Ligthart
Mw. G. Kunne
Tel. 030 600 48 00
E-mail: g.kunne@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken havo 3
Dhr. J.E. van het Maalpad
Tel: 085 - 7822524
E-mail: j.e.vanhetmaalpad@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken havo 4
Dhr. T. Gerritsen
Tel: 030 - 600 48 69
E-mail: t.gerritsen@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken havo 5
Dhr. P. Meijer
Tel: 030 - 600 48 00
E-mail: g.wesselo@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken vwo 3 en 4
Mw. K. van Amerongen
Tel: 030 - 600 48 09
E-mail: k.vanamerongen@oosterlicht.nl

Coördinator leerlingzaken vwo 5 en 6
Mw. A. Dingemanse
Tel: 030 - 600 48 00
E-mail: a.dingemanse@oosterlicht.nl

Afdelingsleider  vwo 1 tm 6 en Brugjaar Jan Ligthart
Mw. M. Coumans 
Tel: 030 - 600 48 36
E-mail: m.coumans@oosterlicht.nl

Afdelingsleider havo/vwo 1 en 2 en havo 3 tm 5
Dhr. W.R. van den Berg, MA
Tel. 030 - 600 48 42
E-mail: w.vandenberg@oosterlicht.nl


Webredactie

E-mail: webredactie@oosterlicht.nl