Nieuws

Delen we graag met jou

Gouden Schoolkantine Schaal

Terug naar overzicht

Onze schoolkantine heeft weer de gouden Schoolkantine Schaal gekregen van het Voedingscentrum in opdracht van het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport! In 2016 kregen we de zilveren Schaal die in 2019 is overgegaan in goud. Ook in 2021 hebben we de gouden Schaal gehaald!!

Ieder jaar brengt het Voedingscentrum het aanbod en de uitstraling van onze schoolkantine in kaart met de Kantinescan en rapporteren zij de uitkomsten aan onze schoolleiding. Wij voldoen aan alle voorwaarden en hebben de hoogst haalbare waardering ontvangen. Een gezonde en bewuste leefstijl is belangrijk voor leerlingen. De gezonde gewoontes die je nu aanleert, neem je je leven lang mee. 

Wij feliciteren ons cateringbedrijf Level-Up ook met dit prachtige predicaat. Samen gaan we voor zo gezond mogelijk!

Info: mw. C. (Carola) Jansen van 't Land, hoofd facilitaire zaken

gezonde-schoolkantine-schaal-2021-002-.jpg
Terug naar overzicht