Nieuws

Delen we graag met jou

Vragen&antwoorden vanuit de ZOOM-meeting 6 april

Terug naar overzicht

Voor groep-8-ers in de 2e aanmeldingsronde.

Hieronder vind je in het 1e oranje vakje de vragen & antwoorden van onze ZOOM-meeting op ma 6 april!

Groep-8-er, heb je bericht gehad dat je niet geplaatst kon worden op de middelbare school van je 1e keuze? We snappen dat je erg teleurgesteld bent. Toch willen wij je graag laten zien dat een keuze voor het Oosterlicht College Nieuwegein óók een hele goede keuze is! Het liefst doen we dat gewoon op onze school, maar door alle coronamaatregelen is dat natuurlijk niet mogelijk. 

Je hebt op ma 6 april ONLINE kennis kunnen maken met het Oosterlicht Nieuwegein! We hebben live via ZOOM informatie gegeven over het onderwijs op onze school en we hebben veel vragen beantwoord. Jij vanuit huis, wij vanaf school. 

Lees hier de vragen die zijn gesteld met de antwoorden!

Heb je nog vragen, dan kun je bellen of mailen met mw. Joan Kooyman: 030 - 600 48 72, j.kooyman@oosterlicht.nl. Lukt het niet haar meteen aan de telefoon te krijgen, stuur dan een mailtje. Je wordt snel teruggebeld. 

Heb je specifiek vragen over de tl/havo, neem dan contact op met mw. Susan van Maanen, s.vanmaanen@oosterlicht.nl

Groet,
Afdelingsleiders & coördinatoren leerlingenzaken klas 1 

Benieuwd naar het Oosterlicht Nieuwegein? Bekijk dit korte filmpje & beleef het OCN!

Filmpje gebouwimpressie OCN

pws-1.jpg
Terug naar overzicht